Solária Ergoline

Wellness centrum pamatuje i na ty, kteří jsou zvyklí být celoročně opálení a bronzová pokožka je tudíž nedílnou součástí jejich image. K tomuto účelu jsou určena 3 vysoce kvalitní solária.

Solarium Ergoline

Super Power 300

Umožňuje intenzivní a zároveň velmi rychlé opálení. Je ideální pro citlivou pleť. Super Power 300 má ergonomicky tvarovanou akrylovou desku a jeho ideální tvar opalovacího tunelu zajišťuje rovnoměrné opalování. Jednotka je vybavena 38 nízkotlakými reflektorovými lampami (100W a 0,7 UVB) a třemi vysokotlakými výbojkami(400W) v obličejové části. Maximální doporučená doba opalování je 25-30 min.

Turbo Super Power 450

Umožňuje intenzivní opalování pro všechny typy pleti. Velký prostor uvnitř zajišťuje pohodlné opalování. Na displeji je ukazatel času, regulace ventilace a vypínač obličejových výbojek. Ergonomicky tvarovaná akrylová deska a ideální tvar opalovacího tunelu zajišťují rovnoměrné opalování. Jednotka je vybavena 42 nízkotlakými reflektorovými lampami (160W a 1,4 UVB) a čtyřmi intenzivními vysokotlakými výbojkami ultra 400W v obličejové části. Maximální doporučená doba opalování je 12-16 min.

Excellence 880 Smart Power

Model Excellence 800 nabízí již v základním provedení veškeré inovace: Balanced Tan – vyvážené opalování, Aqua Fresh a Aroma pro svěží pocit z opalování a pro neutralizaci ovzduší v kabině, Climatronic pro individuálně nastavitelnou teplotu ventilátorů a Vibra Sound pro nový audio zážitek.

VYVÁŽENÝ VÝKON: BALANCED TAN

Technologie Balanced Tan se v opalovacím tunelu projevuje optimalizovaným rozdělením ultrafialových světelných zdrojů, které zesilují tunelový efekt. Optimalizovaným uspořádáním obličejových výbojek se tak dosahuje velmi rovnoměrné intenzity UV záření v celé oblasti tváře. Systém nabízí vylepšené opalovače pro oblast ramen a šíje.

TECHNOLOGIE CHLAZENÍ: CLIMATRONIC

Automatickou klimatizací je udržována konstantní teplota během celého procesu opalování. Požadovanou teplotu lze individuálně nastavit v krocích po dvou stupních v rozsahu od 20 do 30 stupňů Celsia. Při spuštění opalovacího procesu je funkce Climatronic spuštěna na příjemných 22 stupňů Celsia.

NOVÝ ZVUKOVÝ ZÁŽITEK: VIBRA SOUND

Technologie umístěná v soláriích zcela nově – systém Vibra Sound vyvinutý na audio zařízení specializovanou firmou ELAC využívá akrylovou plochu.

DOKONALÁ RELAXACE: BODY WAVE AKRYLOVÉ DESKY

Body wave akrylové desky zajišťují zvláště uvolněnou polohu při opalování. Neodolatelný komfort opalování slibuje dvakrát zahnutá akrylová plocha pro ležení. Uvolněnou polohu těla s lehce zvýšenou horní částí těla a podepřením podkolení se váha rozdělí zvláště rovnoměrně, čímž se dokonale zabrání vzniku otlačených míst v oblasti doteku s tělem.

 

Ceník služeb:

Solárium Ergoline
Super Power 300 (1 minuta)8,-
Turbo Super Power 450 (1 minuta)14,-
Excellence 880 Smart Power17,-
Kreditní permanentka – sleva 20% pro všechny solária od 1.000,-